לזימון תור עוד היום חייגו: 0587722693

מטופלים ממליצים

מטופלים ממליצים 2018-01-03T11:22:10+00:00

“פניתי אליכם לחידוש זוג התותבות לאמי שאינה יכולה לצאת מביתה כי היא מרותקת לכיסא גלגלים. לאמא כבר לא היה נוח לאכול עם התותבות, הן לא ישבו לה טוב והיו ישנות מאוד, מאחר וירדה במשקל לאחרונה. הגעתם אלינו למחרת עד הבית, לקחתם מידות והחזרתם את התותבות אחרי יומיים כמו חדשות. עכשיו ממש נוח לה והיא מאוד מאוד מרוצה מהטיפול והשירות, והכל בלי לצאת מהבית”.

גדעון ס. רמת גן

“אבי נמצא במוסד סיעודי , הוא חולה דמנציה וקשה מאוד לנייד אותו ולטפל בו. קיבלתי  במוסד המלצות על השרות שלכם שזה פשוט פנטסטי, הגעתם מספר פעמים לבצע מידות. כל פעם  עם הרבה סבלנות, עדינות, רגישות  ומקצועיות. ואף על פי כל הקושי בטיפולו עקב הדמנציה ולפעמים התנגדותו התעקשתם והצלחתם לטפל בו  ולאחר כמה שבועות כבר היו לאבא זוג שיניים תותבות חדשות לאחר שנים שהתקשה לאכול עם השיניים שלו”.

שולמית ג. הרצליה

“כבר שנים אני רוצה לחדש את התותבות ולא יכולתי לגשת למרפאת שיניים כי איני יכולה לצאת מהבית. הגעתם מספר פעמים למדידות עד הבית שלי והכנתם זוג תותבות חדשות. כל המשפחה והחברים מחמיאים  לי ואומרים שאני נראית הרבה יותר צעירה”.

רותי א. חולון

“רציתי לעשות תותבת עליונה חדשה שהייתה כבר מאוד לא יפה לאחר שנים של שימוש אבל לא יכולתי לצאת מהבית עקב מחלתי. לא ידעתי שקיים השרות הנפלא הזה. בהתחלה חששתי כי ביתי סיפרה שמצאה אתכם באינטרנט.  לאחר  הביקור הראשון הבנתי שאין לי מה לחשוש ובמהירות רבה הכנתם לי תותבת  עליונה חדשה  וגם  חידשתם לי את התותבת התחתונה. שניהם נוחות  לי מאוד” .

מרטה ס. הוד השרון

“התותבת העליונה  שלי נשברה ולא ידעתי מה לעשות. אני לא נייד ולא רציתי להטריד את בתי.

שכנתי סיפרה שטיפלתם באמה החולה אשר נמצאת בבית אבות והיא הייתה מאוד מרוצה. ביקרתם אותי בצהריים ולמחרת בבוקר החזרתם לי את השיניים התותבות מתוקנות  ומבריקות כמו חדשות . תודה לכם על השרות המהיר והמקצועי”.

אברהם נ. רעננה

“אמי קיבלה שירות של ריפוד  תותבת ישנה שלא ישבה טוב.  הגעתם עד הבית, שירות יוצא דופן,  התותבת תוקנה תוך פחות משעה והייתה מאוד נוחה. תודה לכם על הכל”.

דבורה ל. כפר סבא

“הגעתי  לד”ר אלברטו כאשר חיפשתי רופא  שינים שיוכל לטפל באמי חולת האלצהיימר, מאחר ובשל מחלתה שיתוף הפעולה שלה בזמן הטיפול מועט ביותר. לשמחתי גיליתי רופא מקצוען בעל נשמה ענקית, עם סבלנות אין סופית ויכולת מדהימה להגיע לאמי ולטפל בה למרות הקשיים הנובעים ממחלתה”.

נחמה מ. נתניה

“ברצוני להמליץ על טיפולו האדיב והמקצועי של ד”ר סוקולובסקי.  עקרת לי כמה שיניים ולא הרגשתי כאב בכלל ולאחר מכן שמת תותבות חדשות מאוד נוחות ויפות. תודה וכן ירבו עוד רופאים כמוך”!!!

יצחק מ. נתניה

“תודה רבה על הטיפול  האכפתי, המקצועי והפרפקציוניסטי. טיפלת בי לאחר שנים שבהן סבלתי עם התותבות שעשיתי לפני כמה שנים ולא יכולתי לאכול איתם. התוצאה האסתטית  היא מדהימה והנוחות רבה. אני ממליצה בחום”!

רבקה מ. כפר יונה

Accessibility Toolbar